آموزش ابتدایی

آموزش ابتدایی

آموزش ابتدایی
آموزش ابتدایی

جستجوی مطالب

آموزش ابتدایی

موضوعات


پیوند های مفید


صفحات مستقل

آموزش ابتدایی
 • قالب وبلاگ
 • یک وسیله ی بسیار ضروری برای اتومبیل شما
 • تست
 • ضمانت
 • Employment
 • Best
 • memarket
 • .

 • منوی اصلی


  نویسندگان


 • آمار و بازدید

  بازدید های امروز: 558
  بازدید های دیروز : 229
  بازدید این ماه : 16349
  بازدید های امسال : 156143
  بازدید های کل : 242417
  افراد آنلاین : 1
  تعداد مطالب: 297
  تعداد کاربران : 516

  وبگذر


  چت
  آمار  تاریخ: جمعه 20/02/1392 ساعت: 11:16 بازدید: 2305 نویسنده: آسیبی

  برای دانلود مقاله طرح توجيهي پرورش كرم ابريشم به ظرفيت 400 جعبه به ادامه مطلب بروید  موضوعات:مقالات آموزشی ,
  دانلود-مقاله-طرح-توجيهي-پرورش-كرم-ابريشم-به-ظرفيت-400-جعبه- دانلود-مقاله-طرح-توجيهي-پرورش-كرم-ابريشم-به-ظرفيت-400-جعبه- دانلود-مقاله-طرح-توجيهي-پرورش-كرم-ابريشم-به-ظرفيت-400-جعبه- دانلود-مقاله-طرح-توجيهي-پرورش-كرم-ابريشم-به-ظرفيت-400-جعبه- دانلود-مقاله-طرح-توجيهي-پرورش-كرم-ابريشم-به-ظرفيت-400-جعبه- امتیاز : 2752 ادامه مطلب| دیدگاه(0)


  تاریخ: جمعه 20/02/1392 ساعت: 11:09 بازدید: 1060 نویسنده: آسیبی

  برای دانلود مقاله در مورد زندگی ابن سینا به ادامه مطلب بروید  موضوعات:مقالات آموزشی ,
  دانلود-مقاله-در-مورد-زندگی-ابن-سینا دانلود-مقاله-در-مورد-زندگی-ابن-سینا دانلود-مقاله-در-مورد-زندگی-ابن-سینا دانلود-مقاله-در-مورد-زندگی-ابن-سینا دانلود-مقاله-در-مورد-زندگی-ابن-سینا امتیاز : 2805 ادامه مطلب| دیدگاه(0)


  تاریخ: جمعه 20/02/1392 ساعت: 11:02 بازدید: 1201 نویسنده: آسیبی

  برای دانلود مقاله در مورد زندگی ابوریحان به ادامه مطلب بروید  موضوعات:مقالات آموزشی ,
  دانلود-مقاله-در-مورد-زندگی-ابوریحان دانلود-مقاله-در-مورد-زندگی-ابوریحان دانلود-مقاله-در-مورد-زندگی-ابوریحان دانلود-مقاله-در-مورد-زندگی-ابوریحان دانلود-مقاله-در-مورد-زندگی-ابوریحان امتیاز : 2682 ادامه مطلب| دیدگاه(0)


  تاریخ: جمعه 20/02/1392 ساعت: 10:49 بازدید: 1459 نویسنده: آسیبی

  برای دانلود رایگان راهنمای ساخت وبلاگ به ادامه مطلب بروید  موضوعات:مقالات آموزشی ,
  دانلود-رایگان-راهنمای-ساخت-وبلاگ دانلود-رایگان-راهنمای-ساخت-وبلاگ دانلود-رایگان-راهنمای-ساخت-وبلاگ دانلود-رایگان-راهنمای-ساخت-وبلاگ دانلود-رایگان-راهنمای-ساخت-وبلاگ امتیاز : 2539 ادامه مطلب| دیدگاه(0)


  تاریخ: جمعه 06/02/1392 ساعت: 22:26 بازدید: 2350 نویسنده: آسیبی

   

  به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری شینهوا، ‌تحقیقات جدید منتشر شده در نشریه  JAMA Pediatrics نشان داد که داوطلب شدن دانش‌آموزان برای سلامت قلب آنها بسیار خوب است.

  پژوهشگران 106 دانش‌آموز را به دو گروه تقسیم کردند. گروه اول به مدت 10 هفته به طور مرتب داوطلب شدند گروه دوم با انتظار و خوانده شدن نامهایشان از روی لیست، مورد ارزیابی قرار گرفتند.

  پژوهشگران شاخص توده بدن (BMI)، التهاب و کلسترول قبل و بعد از تحقیقات را اندازه گیری کردند.

  آنها همچنین اعتماد به نفس و سلامت روان، خلق وخوی و همدلی این دانش‌آموزان را ارزیابی کردند.

  دانش‌آموزانی که به‌طور داوطلبانه فعالیت می‌کردند از سطح کلسترول و التهاب پایین‌تری در مقایسه با دانش‌آموزان دیگر برخوردار بودند.

  «هانا ایچریر» نویسنده این تحقیقات از بیمارستان مونت‌سینای«Mount Sinai» در نیویورک گفت: دانش‌آموزان داوطلب در همدلی، رفتار نوعدوستی، سلامت روانی و همچنین در سلامت قلب و عروق بیشترین افزایش را داشته‌اند.

  بیماری‌های قلبی و عروقی یکی از علل عمده مرگ‌و‌میر در کانادا و آمریکا است.

  اولین نشانه‌های این بیماری در دوران بلوغ ظاهر می‌شود. تحقیقات نشان داد که عوامل روانی مانند استرس، ‌افسردگی و رفاه در ابتلا به این بیماری نقش بسیار مهمی ایفا می‌کنند.

     موضوعات:مقالات آموزشی ,
  دانش-آموزان-داوطلب-قلب-سالمتری-دارند دانش-آموزان-داوطلب-قلب-سالمتری-دارند دانش-آموزان-داوطلب-قلب-سالمتری-دارند دانش-آموزان-داوطلب-قلب-سالمتری-دارند دانش-آموزان-داوطلب-قلب-سالمتری-دارند امتیاز : 2880 دیدگاه(0)


  تاریخ: جمعه 06/02/1392 ساعت: 22:16 بازدید: 1185 نویسنده: آسیبی

  فاطمه قربان در گفت و گو با اشاره به موضوع عملیاتی کردن طرح 3ـ3 در مدارس ابتدایی اظهار کرد: یکی از اولویت های وزارت آموزش و پرورش در دوره ابتدایی در نظر داشتن رفاه حال دانش آموزان و والدین است. دانش آموز دوره ابتدایی نمی تواند مسافت زیاد خانه و مدرسه را طی کند.

  وی تصریح کرد: هر چه فاصله خانه تا مدرسه کمتر باشد دانش آموز با شادابی و نشاط بیشتر می تواند در مدرسه حضور پیدا کند و زمانی هم که به خانه می رسد خستگی راه او را آزار نمی دهد و شاداب تر می تواند تکالیف خود را انجام دهد.

  *طرح 3ـ3 با استقبال دانش آموزان و خانواده ها مواجه شد

  معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه مصمم هستیم بر اساس سند تحول بنیادین دوره ابتدایی را به دو دوره 3 ساله تفکیک کنیم، افزود: در سال 91 این طرح در درصد اندکی از مدارس کشور اجرایی شد و طبق بررسی های انجام شده این طرح با استقبال دانش آموزان و اولیای آنها مواجه شده است.

  قربان ادامه داد: در سال تحصیلی 93-92 طبق برنامه ریزی های انجام شده در 20 درصد مدارس کشور طرح3ـ3 عملیاتی خواهد شد.

  *ساماندهی فضاهای آموزشی به منظور اجرای طرح 3ـ3 در مدارس ابتدایی

  وی اضافه کرد: از آبان ماه سال گذشته استان ها ساماندهی مجازی فضاهای آموزشی را انجام داده اند و بر اساس این ساماندهی مشخص خواهد شد در سال آینده در چه مدارسی می توانیم این طرح را اجرایی کنیم.

  معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: با وجود اینکه بر اساس سند تحول بنیادین معاونت آموزش ابتدایی موظف به اجرای طرح 3ـ3 است، اما رفاه حال دانش آموز و خانواده ها نیز از اولویت های این معاونت است و ما مصمم هستیم این طرح را با آرامش هر چه تمام تر به گونه ای عملیاتی کنیم که فشاری بر خانواده ها وارد نشود.

  *اجرای طرح 3ـ3 در مدارس همجوار

  قربان ادامه داد: در هر کدام از مدارس که امکان پذیر باشد این طرح را عملیاتی می کنیم اما در مناطق و محله هایی که اگر مدارس ابتدایی را جابه جا کنیم دانش آموز مجبور به طی مسافت زیاد برای رسیدن به مدرسه شود فعلا ترجیح می دهیم 6 سال در یک فضا باشد اما این طی مسافت به دانش آموز و خانواده ها تحمیل نشود.

  وی با بیان اینکه در مناطقی که مدارس همجوار داریم به راحتی می توانیم این طرح را اجرا کنیم، گفت: از نظر نیروی انسانی هیچ کمبودی وجود ندارد و از نظر فضای آموزشی هم کمبود نداریم، اما به دلیل اینکه اولویت ما این است که فاصله خانه تا مدرسه برای دانش آموزان زیاد نشود اجرای این طرح نیاز به کارهای کارشناسی بیشتر دارد.

   

   

     موضوعات:عمومی ,
  اجرای-طرح-3ـ3-در-دوره-ابتدایی-از-سال-تحصیلی-آینده اجرای-طرح-3ـ3-در-دوره-ابتدایی-از-سال-تحصیلی-آینده اجرای-طرح-3ـ3-در-دوره-ابتدایی-از-سال-تحصیلی-آینده اجرای-طرح-3ـ3-در-دوره-ابتدایی-از-سال-تحصیلی-آینده اجرای-طرح-3ـ3-در-دوره-ابتدایی-از-سال-تحصیلی-آینده امتیاز : 2647 دیدگاه(0)


  تاریخ: جمعه 06/02/1392 ساعت: 21:57 بازدید: 1310 نویسنده: آسیبی

  شیروان- خبرگزاری مهر:
   رئیس شورای اسلامی شهرستان شیروان گفت: مراحل استفاده از بیمه طلایی به هیچ وجه در شان فرهنگیان نیست و باید در نحوه اجرای آن بازنگری شود. خلیل چاره ساز در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه در حال حاضر مراحل و نحوه استفاده از بیمه طلایی به هیچ عنوان در شان فرهنگیان نیست، با تاکید بر تغییر نحوه اجرای این طرح، افزود: در حال حاضر زمانی که یک بیمه شده فرهنگی جهت درمان به پزشکی متخصص مراجعه می کند، می بایست پس از آن توسط یک پزشک عمومی نیز معاینه شود تا برگه بیمه طلایی او تایید گردد. وی این رویه را نادرست و دور از شان فرهنگیان ذکر کرد و اظهار داشت: در این زمینه لازم است مدیرکل آموزش و پرورش استان هرچه سریعتر به این موضوع رسیدگی کرده تا این بی احترامی ها و عدم اعتماد به پزشکان و فرهنگیان بیش از این ادامه نداشته باشد. چاره ساز تصریح کرد: با توجه به شرایط فعلی، یا باید بیمه طلایی منحل شود و یا در نحوه اجرای آن بازنگری شود چرا که این عملکردها به هیچ وجه زیبنده قشر فرهنگی جامعه نیست. به گفته رئیس شورای اسلامی شهرستان شیروان این شهرستان در حال حاضر دارای چهار هزار فرهنگی فعال و بازنشسته است.  موضوعات:عمومی ,
  مراحل-استفاده-از-بیمه-طلایی-در-شان-فرهنگیان-نیست مراحل-استفاده-از-بیمه-طلایی-در-شان-فرهنگیان-نیست مراحل-استفاده-از-بیمه-طلایی-در-شان-فرهنگیان-نیست مراحل-استفاده-از-بیمه-طلایی-در-شان-فرهنگیان-نیست مراحل-استفاده-از-بیمه-طلایی-در-شان-فرهنگیان-نیست امتیاز : 1972 دیدگاه(0)


  تاریخ: جمعه 06/02/1392 ساعت: 19:56 بازدید: 1 نویسنده: آسیبی

   

  رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی:
   
  تغییر کامل کتب ۲ پایه تحصیلی/ کتب جدید سوم ابتدایی و اول متوسطه تألیف شد.

  رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی از تغییر کامل کتب ۲ پایه تحصیلی خبر داد و گفت: کتب جدید سوم ابتدایی و اول «متوسطه اول» تألیف شد.

   

  خبرگزاری فارس: تغییر کامل کتب ۲ پایه تحصیلی/ کتب جدید سوم ابتدایی و اول متوسطه تألیف شد
   

   

  حجت‌الاسلام والمسلمین محی‌الدین بهرام محمدیان، معاون وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با فارس  اظهار داشت: کتاب‌های جدید سوم ابتدایی و اول «متوسطه اول» (اول راهنمایی) تألیف شده است.

  وی ادامه داد: این کتاب‌ها برای اعتبار بخشی به معلمان و صاحب‌نظران موضوعی ارسال شده است و امیدواریم بتوانیم در اردیبهشت ماه بعد از دریافت و اعمال نظرات اعتبار بخشی، برای چاپ سپاری ارسال کنیم.

  حجت‌الاسلام والمسلمین محمدیان افزود: کتاب‌های سوم ابتدایی و اول «متوسطه اول» مانند سایر کتب درسی در شهریور ماه امسال توزیع می‌شود.

  به گزارش فارس، سال گذشته کتب دوم و ششم ابتدایی جدیدالتألیف بود و امسال کتاب‌های سوم ابتدایی و اول «متوسطه اول» جدیدالتألیف است.

     موضوعات:مقالات آموزشی ,
  تغییر-کامل-کتب-۲-پایه-تحصیلی/-کتب-جدید-سوم-ابتدایی-و-اول-متوسطه تغییر-کامل-کتب-۲-پایه-تحصیلی/-کتب-جدید-سوم-ابتدایی-و-اول-متوسطه تغییر-کامل-کتب-۲-پایه-تحصیلی/-کتب-جدید-سوم-ابتدایی-و-اول-متوسطه تغییر-کامل-کتب-۲-پایه-تحصیلی/-کتب-جدید-سوم-ابتدایی-و-اول-متوسطه تغییر-کامل-کتب-۲-پایه-تحصیلی/-کتب-جدید-سوم-ابتدایی-و-اول-متوسطه امتیاز : 1971 دیدگاه(0)

  صفحات مطالب
  1

  انتقال سایت

  به دلیل عدم ثبات و غیر قابل اطمینان بودن بلاگ وب و به حکم عقل که جلو ضرر را از هرجا بگیری منفعت است،از این پس هیچ مطلب مهم و یا آموزشی در این سایت قرار داده نخواهد شد و اگر هم بنویسیم،مطالب تبلیغاتی خواهد بود لذا اگر میخواهید مارا دنبال کنید به سایت آموزشی دیگرمان با آدرس زیر تشریف بیاورید»

  http://www.ebtedayi.ir

  بلاگوب ارزش وقت گذاشتن ندارد


  Ads

  اگر اتومـبیل دارید روی همین نوشته کلیک کنید.برای شما خـبر جـالبی داریم

  یه سری چیزهای باحال:کلیک کنید

  دستگاه تصفیه آب خانگی بسیار ارزان ولی قدرتمند


  آخرین مطالب انجمن

  آرشیو


  درباره وب


  برای ارسال پیام و نظر از بخش تماس با ما استفاده کنید. متاسفانه سیستم ارسال نظر کار نمیکند

  ثبت نام سریع

  نام شما
  نام کاربری
  رمز عبور
  تکرار
  پست الکترونیک
  کد امنیتی

  ورود به سیستم

  نام کاربری
  رمز عبور

  میشا کوشا و آموزش دروس اول تا ششم  :: کلیه حقوق این سایت متعلق به آموزش ابتدایی می باشد ::

  آموزش ابتدایی

  آموزش ابتدایی

  بلاگ وب

  سرویس وبلاگ نویسی بلاگ وب