آموزش ابتدایی

آموزش ابتدایی

آموزش ابتدایی
آموزش ابتدایی

جستجوی مطالب

آموزش ابتدایی

موضوعات


پیوند های مفید


صفحات مستقل

آموزش ابتدایی
 • قالب وبلاگ
 • یک وسیله ی بسیار ضروری برای اتومبیل شما
 • تست
 • ضمانت
 • Employment
 • Best
 • memarket
 • .

 • منوی اصلی


  نویسندگان


 • آمار و بازدید

  بازدید های امروز: 102
  بازدید های دیروز : 171
  بازدید این ماه : 17108
  بازدید های امسال : 155604
  بازدید های کل : 241732
  افراد آنلاین : 1
  تعداد مطالب: 297
  تعداد کاربران : 516

  وبگذر


  چت
  آمار  تاریخ: چهارشنبه 30/11/1392 ساعت: 13:25 بازدید: 555 نویسنده: آسیبی

      آنچه در این مقاله می خوانید معرفی نرم افزار به عنوان یک صنعت و بررسی وضعیت آن در کشور می باشد. در این راستا ابتدا به عنوان یک نمونه وضعیت صنعت نرم افزار در کشور هلند بررسی شده است. سپس به بررسی وضعیت کنونی صنعت نرم- افزار در ایران پرداخته شده و سرانجام راهکارهایی برای بهبود این وضعیت پیشنهاد شده است.

  متن کامل این مقاله را از لینک زیر دریافت کنید(لینک مستقیم):

  دانلود

  لینک کمکی  موضوعات:عمومی ,
  مقاله-بررسی-وضعیت-نرم-افزار-در-ایران مقاله-بررسی-وضعیت-نرم-افزار-در-ایران مقاله-بررسی-وضعیت-نرم-افزار-در-ایران مقاله-بررسی-وضعیت-نرم-افزار-در-ایران مقاله-بررسی-وضعیت-نرم-افزار-در-ایران امتیاز : 1449 دیدگاه(0)


  تاریخ: چهارشنبه 30/11/1392 ساعت: 09:35 بازدید: 558 نویسنده: آسیبی

  نمونه سوال المپياد علمي دانش آموزان كلاس پنجم که یکی از بازدید کنندگان برای ما ارسال کرده اند همراه پاسخ نامه از لینک زیر قابل دریافت میباشد:

  دانلود  موضوعات:ریاضی ,
  المپياد-علمي-دانش-آموزان-كلاس-پنجم المپياد-علمي-دانش-آموزان-كلاس-پنجم المپياد-علمي-دانش-آموزان-كلاس-پنجم المپياد-علمي-دانش-آموزان-كلاس-پنجم المپياد-علمي-دانش-آموزان-كلاس-پنجم امتیاز : 1844 دیدگاه(0)


  تاریخ: سه شنبه 29/11/1392 ساعت: 00:10 بازدید: 695 نویسنده: آسیبی

  نمونه سؤال ارزشیابی ریاضی سال ششم ابتدایی فصل پنجم ریاضی ششم

  برای دانلود اینجا کلیک کنید  موضوعات:نمونه سوالات نوبت اول ,
  نمونه-سؤال-ارزشیابی-ریاضی-سال-ششم-ابتدایی نمونه-سؤال-ارزشیابی-ریاضی-سال-ششم-ابتدایی نمونه-سؤال-ارزشیابی-ریاضی-سال-ششم-ابتدایی نمونه-سؤال-ارزشیابی-ریاضی-سال-ششم-ابتدایی نمونه-سؤال-ارزشیابی-ریاضی-سال-ششم-ابتدایی امتیاز : 1802 دیدگاه(0)


  تاریخ: دوشنبه 28/11/1392 ساعت: 07:44 بازدید: 509 نویسنده: آسیبی

  همکاران کلاس اول اعتراض کردند که چرا در مورد کلاس اول ابتدایی مطلبی در سایت نمیگذارید.

  برای شروع یک نمونه تکلیف  درسی در مورد صدای ی که دم دست داشتم میگذارم گر چهبرای گذاشستن این مطلب دیر شده ولی در آینده مطالب کاملتر و بروزتری خدمت همکاران پایه ی اول ارائه خواهیم کرد. راستش من دست تنهام و در حال حاضر نویسنده و همکاری ندارم اگر از دوستان کسی اعلام آمادگی کند برای نویسندگی یک نام کاربری به عنوان نویسنده برای ایشان خواهم ساخت و در آینده که سایت پیشرفت کند و درآمدی داشته باشد از خجالت ایشان در خواهم آمد در حال حاضر نه تنها درآمدی نداریم بلکه هزینه هایی هم داریم که برای تامین آن دچار مشکل میباشیم .

  این تکلیف را از لینک زیر دریافت کنید: دانلود  موضوعات:بخوانیم و بنویسیم ,
  تکلیف-برای-صدای-ی تکلیف-برای-صدای-ی تکلیف-برای-صدای-ی تکلیف-برای-صدای-ی تکلیف-برای-صدای-ی امتیاز : 1576 دیدگاه(0)


  تاریخ: یکشنبه 27/11/1392 ساعت: 02:03 بازدید: 532 نویسنده: آسیبی

  فیلمهای چرخ ریسک و مم مم شو و کیمیاگر به درخواست کاربران در سایت قرار داده شد هر چند قبلا هم در سه پست جداگانه قرار داده بودیم ولی از آنجاییکه کاربران ما عادت ندارند از دکمه ی سرچ استفاده کنند!!! مجدد قرار دادیم که از لینک زیر میتونید دریافت کنید

  دانلود فیلم کیمیاگر

  دانلود فیلم  مم مم شو

  دانلود فیلم چرخ ریسک

  دوستان عزیز توجه بفرمایند که بنرهایی که در لابلای پستها قرار داده شده از بهترین سی دی ها و دی وی دی های آموزشی روز  دنیا و ایران میباشد و همه اورجینال و بعضا به زبان اصلی میباشند از جمله سی دی های آموزشی و کمک آموزشی دبستان از جمله سری سی دی های آموزش جامع دروس از پیش دبستانی تا پایه ی ششم که البته پایه های بالاتر تا دانشگاه هم کم و بیش وجود داشته و به مرور اضافه خواهد شد . سی دی های میشا و کوشا بهترین جایگزین معلم در منزل هستند و کمک خوبی به آموزش دروس هستند. مجموعه ی کامل این آموزشها را در فروشگاه اینترنتی ما بیابید:http://1by.ir

  از آنجاییکه این فروشگاه به خود ما تعلق دارد خرید از این فروشگاه دو ویژگی خاص دارد:

  1- با خرید از فروشگاه فوق از ما حمایت میکنید تا مطالب بهتری برای شما فراهم کنیم

  2- ما کیفیت این محصولات را صددرصد تضمین میکنیم  موضوعات:تفکر و پژوهش ,
  سه-فیلم-برای-استفاده-در-کلاس-تفکر-و-پژوهش سه-فیلم-برای-استفاده-در-کلاس-تفکر-و-پژوهش سه-فیلم-برای-استفاده-در-کلاس-تفکر-و-پژوهش سه-فیلم-برای-استفاده-در-کلاس-تفکر-و-پژوهش سه-فیلم-برای-استفاده-در-کلاس-تفکر-و-پژوهش امتیاز : 1631 ادامه مطلب| دیدگاه(0)


  تاریخ: شنبه 26/11/1392 ساعت: 09:35 بازدید: 606 نویسنده: آسیبی

  یه پیامک برای یکی از همکاران آمده بود در مورد پرداخت سهام عدالت . آدرس یه سایت داده بود و وقتی خواستم آدرس رو وارد کنم تازه فهمیدم سرکاریه و کلی خندیدیم.

  این باعثشد یه جستجویی در این خصوص بکنم و خلاصه ی چیزی که فهمیدم اینه: مردم در حقیقت باید این سهام را بخرند و چون بابت این سهام پولی نپرداخته اند، سود این سهام بابت قسط سهام برداشته میشه و به ملت داده نمیشه تا زمانی که اقساط تمام بشه. مدت زمان این کار پانزده ساله و چون دولت فقط ده سال مهلت داده در پایان ده سال ملت باید باقی اقساط پنج سال باقیمانده رو یکجا بپردازند تا سهام مال اونا بشه.....

  البته این چیزی بود که من برداشت کردم و نمیدونم دقیقا جریان چیه  موضوعات:عمومی ,
  نحوه-پرداخت-سود-سهام-عدالت نحوه-پرداخت-سود-سهام-عدالت نحوه-پرداخت-سود-سهام-عدالت نحوه-پرداخت-سود-سهام-عدالت نحوه-پرداخت-سود-سهام-عدالت امتیاز : 1728 دیدگاه(0)


  تاریخ: سه شنبه 22/11/1392 ساعت: 10:02 بازدید: 2921 نویسنده: آسیبی

  عکسهای مدل کیف مدرسه ۹۲

  مدل کیف مدرسه, کیف مدرسه

  مدل کیف مدرسه, کیف مدرسه

   

  مدل کیف مدرسه, کیف مدرسه

  .............برای دیدن بقیه به ادامه مطلب مراجعه کنید...........


  عکسهای-مدل-کیف-مدرسه-۹۲ عکسهای-مدل-کیف-مدرسه-۹۲ عکسهای-مدل-کیف-مدرسه-۹۲ عکسهای-مدل-کیف-مدرسه-۹۲ عکسهای-مدل-کیف-مدرسه-۹۲ امتیاز : 1555 ادامه مطلب| دیدگاه(0)


  تاریخ: یکشنبه 20/11/1392 ساعت: 20:44 بازدید: 440 نویسنده: آسیبی

  حافظه موقت ویندوز یا به اصطلاح کلیپ برد یکی از قابلیت های اساسی و مهم و کاربردی ویندوز است . وقتی یک فایل یا متن را کپی یا کات کنیم در این حافظه ذخیره میشود و تا وقتی چیز دیگری جایگزین آن نشود قابل استفاده است اما گاهی پیش می آید که به دلیلی ناخواسته مثلا کپی اشتباهی فایلی دیگر حافظه ی قبلی پاک می شود و ما به حافظه ی قبلی نیاز داریم یا گاهی نیاز داریم از چند فایل به تناوب کپی کنیم  در این حال این ابزار به کمک ما می آید. این ابزار میتواند تا 1024 کپی را در حافظه ی خود نگه دارد و به آسانی و تنها یا یک کلیک قابل باز خوانی است . این ابزار قابلیتهای خاص دیگری هم دارد که موقع استفاده متوجه آن خواهید شد.برای دانلود از لینک زیر استفاده کنید:

  دانلود ClipX  موضوعات:سایر مقالات ,
  بهترین-نرم-افزار--افزایش-حافظه-کلیپ-بُرد بهترین-نرم-افزار--افزایش-حافظه-کلیپ-بُرد بهترین-نرم-افزار--افزایش-حافظه-کلیپ-بُرد بهترین-نرم-افزار--افزایش-حافظه-کلیپ-بُرد بهترین-نرم-افزار--افزایش-حافظه-کلیپ-بُرد امتیاز : 1666 دیدگاه(0)


  تاریخ: جمعه 18/11/1392 ساعت: 23:41 بازدید: 551 نویسنده: آسیبی

  در عصر حاضر از انواع نرم افزارها براي كارهاي روزمره استفاده مي شود. كه قسمتي از اين نرم افزارها در اختيار طراحان گرافيك قرار گرفته است.

            در اين تحقيق سعي شده كه طراحان گرافيك آشنايي مختصري در مورد اين نرم افزارها و خصوصيات و كاربرد آنها بدست آورد. چه بسا طراحان گرافيك بسياري هستند كه تجربه لازم را در مورد استفاده از اين نرم افزارها ندارند، اين مسئله باعث مي شود كه ايده هاي بسيار خلاقانه آنها كه بر روي مانيتور كامپيوتر زيبايي فراواني دارد به هنگام استفاده و چاپ جلوه واقعي خود را نداشته باشد.

            اين تحقيق براي كمك به طراحان گرافيك و همه كساني است كه مي خواهند در رشته كاري خود حضور مثبت يابند و كاري نفيس به جا گذارند.

  زماني همه طراحي ها با دست انجام مي شد و چون روش ماشيني براي تكثير وجود نداشت ناچار به طراحي مجدد از آنها بودند. اما اكنون كامپيوترها و نرم افزار هاي مربوط به آنها چنان تنوعي يافتند كه كمتر شيئي را مي توان يافت كه انتقال نقش و تصوير  روي آن وجود نداشته باشد. طراحي كه از قابليت و استفاده از نرم افزارها آگاهي نداشته باشد نمي تواند كار مورد قبولي را ارائه دهد بنابراين معقول تر و صحيح تر آن است كه قبل از شروع به طراحي با اين نرم افزارها آشنا شويم.

            كامپيوتر به عنوان يك ابزار ساده در كار طراحي باعث شده كه بسياري از طراحان غير آشنا مغلوب رنگها و ابزاررهاي موجود در آن نرم افزارها بشوند.

  .............برای دیدن بقیه به ادامه مطلب مراجعه کنید...........  موضوعات:مقالات علمی ,
  دانلود-مقاله-آشنایی-با-گرافیک دانلود-مقاله-آشنایی-با-گرافیک دانلود-مقاله-آشنایی-با-گرافیک دانلود-مقاله-آشنایی-با-گرافیک دانلود-مقاله-آشنایی-با-گرافیک امتیاز : 1838 ادامه مطلب| دیدگاه(0)


  تاریخ: پنجشنبه 17/11/1392 ساعت: 17:41 بازدید: 739 نویسنده: آسیبی

  معلم درس را با این سوال آغاز کرد؟ او روی تخته نوشت؟ آیا تا کنون متوجه شده اید که سیم کشی خانه شما موازی است یا متوالی ؟بچه ها به فکر فرو رفتند و بعضی با هم مشورت می کردند. برخی گفتند موازی و برای جواب دادند متوالی و برخی سکوت کردند و جوابی ندادند. معلم گفت:امروز به خانه رفتید با دقت به سیم کشی  خانه تان نگاه کنید.  بچه ها حالا با همکاری یکدیگر در گروههای 4 الی 5 نفره سعی می کنید یک مدار متوالی و یک مدار موازی بسازید و پی به تفاوت این دو نوع مدار  ببرید. بچه ها روی میز کار  وسایل لازم برای ساخت مدار موازی و متوالی  از قبل آماده شده است و تعدادی برگه روی میز وجود دارد که در آن روش  یا شیوه ساخت  اینگونه مدار ها نوشته شده است و با کمک شکلهای مدار متوالی و موازی که من روی تخته خواهم کشید و یا با توجه به شکل مدار موازی و متوالی که در کتاب درسی شما هست در گروه های خود با کمک هم و با راهنمایی که من به شما می کنم شروع کنید. بچه ها با علاقه زیاد  شروع کردند و بعد مدتی گرو ه ها  مدار ها را ساختند. معلم  از دانش آموز یکی از گروه ها خواست  تفاوت مدار موازی و متوالی که ساخته بودند را بگویید. در این موقع معلم دانش آموزان را به سکوت دعوت کرد . دانش آموز گفت:هرگاه در یک مدار لامپ ها را  که در مدار ما سه لامپ بود به دنبال هم یعنی پشت سر هم به طور متوالی مطابق شکل روی تخته  به هم وصل کنیم هنگامی که مدار بسته است و جریان از باطری می آید به طرف لامپها همه آنها روشن می شوند و وقتی یکی از این سه لامپ خراب شود یا  خاموش شود همه نیز از کار می افتند. ولی برعکس در مدار موازی که ما ساخته بودیم و سه لامپ بطور موازی قرار داشتند وقتی یکی از لامپ ها خاموش می کردیم آن دو لامپ  روشن ماندند. و خاموش نشدند. معلم پاسخ را پذیرفت و ادامه دادو گفت: اگر در یک مدار الکتریکی شما چند لامپ را بطور متوالی مطابق شکل  به هم ببندید و در مدار الکتریکی قرار دهید هنگامی که جریان از آن عبور می کند اگر یکی از لامپ ها خراب شود یا بسوزد یا خاموش گردد مشاهده خواهید نمود که بقیه لامپ ها  کار نمی کنند زیرا مدار قطع شده است. گاهی وقتها شاید شاهد بوده اید که در جشنها و مراسم ها لامپ های زیادی را بصورت متوالی به هم بسته باشند. اگر یکی خاموش شود مدار قطع می شود. و سایر لامپ ها روشن نمی شود.  زیرا از هر لامپ کل جریان الکتریسیته از منبع مانند باطری یا پیل عبور می کند و هر چه تعداد لامپها بیشتر شود جریان الکتریسیته با مقاومت بیشتری رو برو می شود و جریان برق کمتری از آن لامپها می گذرد. ولی بر

   

  .............برای دیدن بقیه به ادامه مطلب مراجعه کنید...........  موضوعات:مقالات علمی ,
  چگونه-می-توان-مدار-متوالی-و-مدار-موازی-ساخت؟- چگونه-می-توان-مدار-متوالی-و-مدار-موازی-ساخت؟- چگونه-می-توان-مدار-متوالی-و-مدار-موازی-ساخت؟- چگونه-می-توان-مدار-متوالی-و-مدار-موازی-ساخت؟- چگونه-می-توان-مدار-متوالی-و-مدار-موازی-ساخت؟- امتیاز : 1893 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

  صفحات مطالب
  123

  انتقال سایت

  به دلیل عدم ثبات و غیر قابل اطمینان بودن بلاگ وب و به حکم عقل که جلو ضرر را از هرجا بگیری منفعت است،از این پس هیچ مطلب مهم و یا آموزشی در این سایت قرار داده نخواهد شد و اگر هم بنویسیم،مطالب تبلیغاتی خواهد بود لذا اگر میخواهید مارا دنبال کنید به سایت آموزشی دیگرمان با آدرس زیر تشریف بیاورید»

  http://www.ebtedayi.ir

  بلاگوب ارزش وقت گذاشتن ندارد


  Ads

  اگر اتومـبیل دارید روی همین نوشته کلیک کنید.برای شما خـبر جـالبی داریم

  یه سری چیزهای باحال:کلیک کنید

  دستگاه تصفیه آب خانگی بسیار ارزان ولی قدرتمند


  آخرین مطالب انجمن

  آرشیو


  درباره وب


  برای ارسال پیام و نظر از بخش تماس با ما استفاده کنید. متاسفانه سیستم ارسال نظر کار نمیکند

  ثبت نام سریع

  نام شما
  نام کاربری
  رمز عبور
  تکرار
  پست الکترونیک
  کد امنیتی

  ورود به سیستم

  نام کاربری
  رمز عبور

  میشا کوشا و آموزش دروس اول تا ششم  :: کلیه حقوق این سایت متعلق به آموزش ابتدایی می باشد ::

  آموزش ابتدایی

  آموزش ابتدایی

  بلاگ وب

  سرویس وبلاگ نویسی بلاگ وب